Idealny i profesjonalnie wykonany makijaż to połowa sukcesu podczas każdego ważnego wyjścia. Jak się za to zabrać w warunkach domowych? Jakich kosmetyków i akcesoriów użyć? Oto kilka sposobów:

Pędzle Jessup

Ten profesjonalny zestaw pędzli do makijażu potrafi zdziałać cuda. Pędzle Jessup zostały wyprofilowane tak aby maksymalnie ułatwić makijaż i wykonywanie precyzyjnych detali w obrębie twarzy. Pędzle Jessup są dostępne w mniejszych oraz większych zestawach. Ta marka pomoże Ci idealnie wymodelować policzki, nos oraz oczy. 

Podkład dobrej jakości

Aby wyglądać naprawdę dobrze warto zainwestować w idealny podkład. Nic tak nie upiększy Twojej twarzy i nie zakryje niedoskonałości jak profesjonalny oraz dobrze kryjący podkład. Pamiętaj o tym aby dobrze dobrać odcień! Warto posiadać dwa podkłady – jeden jaśniejszy,a  drugi nieco ciemniejszy. 

Mascara wysokiej klasy

Tusz do rzęs także odgrywa znaczącą rolę podczas wykonywania makijażu. Kosmetyk dobrej jakości naprawdę wydłuży Twoje rzęsy i doda im objętości. Piękne oczy to podstawa wieczorowego makijażu na specjalne wyjścia!