Polska youtuberka, fotomodelka, a obecnie także gwiazda TikToka jest niekwestionowaną ikoną internetowego showbiznesu. Znana głównie ze swojego kanału „WAKSY” zaraża optymizmem i pozytywną motywacją. Oprócz dotychczas opisanego dorobku, Paulina Soboń świetnie sprawdza się także w roli wizażystki. Jej niebanalny sposób postrzegania świata dodaje kreatywności każdemu, kogo na moment opuściła wena twórcza. To także dzięki niej coraz więcej widzów decyduje się na wykonywanie czarujących makijaży. Przekonajmy się dlaczego to właśnie ta skromna dziewczyna ma na swoim koncie już ponad 200 tysięcy subskrypcji na swoim kanale,  niespełna 500 tysięcy fanów instagramowych i milion widzów w aplikacji TikTok. 

Idealnie wymiarowa modelka urodziła się w 1995 roku i obecnie zamieszkuje Raszyn. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 13 lat stając się fotomodelką. Współpracowała z „Oral-B”, dzięki czemu otworzyła sobie nową ścieżkę kariery zawodowej. 

Jej niekwestionowanym sukcesem jest prowadzenie kanału w serwisie youtube o wdzięcznej nazwie „WAKSY”. Zarówno Paulina Soboń, jak i Przemek Burkacki tworzą zabawne anegdoty dotyczące szkolnego życia każdego z nas. Z przymrużeniem oka prezentują sytuacje, których wszyscy byliśmy świadkami w swojej edukacyjnej karierze. 

Pełna motywacji i radości Paulina Soboń nie przestaje zdobywać szczytów. Stając się coraz bardziej rozpoznawalną postacią korzysta z uroków życia i z głową pełną pomysłów pnie się w górę. Szczerze wierzymy, że jej życiowa rola dopiero teraz nabiera rozpędu.