Ramoneski to niesamowicie popularne kurtki. Lubimy je nosić, ponieważ są niezwykle uniwersalne. Pasują w zasadzie do każdej stylizacji i każda kobieta wygląda w niej dobrze. Jednak wiele osób rezygnuje z niej z uwagi na to, że nie lubią skórzanych kurtek. Okazuje, że jest to błędne myślenie. Wystarczy postawić na alternatywę ramoneski skórzanej. Co mamy na myśli? Jest to ramoneska zamszowa.

Zamsz – bardzo uniwersalny materiał

Zamsz kojarzy nam się najczęściej z materiałem wykorzystywanym na spodnie. Jednak nie do końca. Okazuje się, że absolutnym hitem jest ramoneska zamszowaCieszy się sporą popularnością wśród osób nie przepadającymi za skórzanymi kurtkami. Jednak cieszy się taką sporą popularnością ze względu na to, że zamsz jest w modzie. Kiedyś przesadą byłoby to, aby się ubrać od stóp do głów w zamsz, a obecnie jest to jak najbardziej w porządku. Jak widać wiele się zmienia.

Różne kolory zamszu

Najczęściej zamsz kojarzy nam się z czarnym kolorem czy też z różnymi odcieniami brązu. Jednak obecnie kurtki zamszowe czy też inne elementy naszej garderoby z tego materiału do dostępne w przeróżnych kolorach. Mowa nawet o kolorach bardzo wyrazistych jak intensywny różowy czy też pastelowy cytrynowy. Na pewno kurtką w tym kolorze i jeszcze z zamszu można się wyróżnić z tłumu i jednocześnie możemy rzeczywiście wyglądać ciekawie oraz interesująco. Już nie możemy się doczekać kolejnych stylizacji z takim niestandardowymi połączeniami oraz w kontrastujących kolorów. Wiosną i latem możemy nieco zaszaleć.