Podążanie za ciągle zmieniającymi się trendami w świecie mody może być nieco trudne i kłopotliwe. Na szczęście luksusowe domy handlowe na bieżąco wprowadzają do swojej oferty nowości, które są aktualnie modne i warte uwagi. Nowe kolekcje marki Vitkac zachwycają swoich klientów już od niemal dziewięciu lat. Co w najbliższym czasie będzie na topie, pozwalając kobietom i mężczyznom poczuć się swobodnie a jednocześnie pozostać pewnymi siebie?

W garderobie każdego mężczyzny obowiązkowo musi znaleźć się marynarka i spodnie garniturowe. Takie klasyczne zestawienie jest ciągle modne, wygodne i eleganckie. Warto postawić na pastelowe marynarki, łącząc je z jasnymi spodniami, by prezentować się oryginalnie. To rozwiązanie nigdy nie zawodzi i zawsze wszystkich zachwyca.

Kobiety również powinny postawić na pastelowe kolory, ale dobrym wyborem będą także neonowe, w odcieniach czerwieni i pomarańczy. Końcowa stylizacja oczywiście zależy od okazji, na którą ją przygotowujemy. W ofercie Vitkac znajdziemy najmodniejsze ubrania w różnych kolorach i stylach. Wybierz wygodę, piękno, styl i dobre samopoczucie.