Kiedy w 2011 roku Marcelina Zawadzka okrzyknięta została najpiękniejszą Polką i zdobyła koronę Miss Polonia, niewielu spodziewało się, że ta utalentowana, młoda kobieta o klasycznej urodzie i skromnym uśmiechu, stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. A jednak, tak właśnie się stało. W jej przypadku, piękno zdecydowanie idzie w parze z talentem i parciem na sukces.

Marcelina Zawadzka pochodzi z Gdańska. Była kolejką pięknych wyzwań – znamy ją przed wszystkim jako twarz programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, ale i jako modelkę, aktorkę, prowadzącą telewizyjną. Jest również autorką kilku książek, w których dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat świata, życia i kobiet oraz bizneswomanem. Było wiele dróg, którymi mogła podążać. Wybrała jednak tę najtrudniejszą, ale jak się okazuje, najbardziej satysfakcjonującą.

Mimo iż była dla wielu tylko kolejną piękna twarzą, Marcelina wiedziała już wtedy, że chce swoje piękno, inteligencję i determinację wykorzystać do czegoś więcej. Do budowania swojej marki, do bycia inspiracją dla innych, do dzielenia się swoim talentem i doświadczeniem. Wszystko to zasługuje na wielki szacunek, tym bardziej, że Sukces Miss Polonia 2011 to nie tylko piękno i talent, ale przede wszystkim ciężka praca, skupienie i determinacja.

Co więcej, Marcelina Zawadzka nie zatrzymała się na zdobyciu tytułu Miss Polski. Swoją karierę rozwijała równolegle na kilka frontów. Jako modelka, aktorka, autorka, bizneswoman – we wszystkim, co robiła, widać było determinację, ambicję i serce do walki.

Dzisiaj ta utytułowana piękność jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Widzimy ją nie tylko na czerwonych dywanach, ale również w telewizji, gdzie pełni rolę prowadzącej w popularnych programach. Widzimy ją na okładkach magazynów, w reklamach, w filmie. Wszędzie tam, gdzie pojawia się piękno, talent i sukces.

Marcelina Zawadzka to przykład kobiety, która mimo młodego wieku zdołała osiągnąć wiele. Jej sukcesy nie wynikają tylko z urodzenia się z naturalnym pięknem. Marcelina to kobieta pełna pasji, determinacji i odwagi. Wszystko to sprawia, że jest prawdziwym wzorem do naśladowania dla młodych dziewczyn.

Również poza światłem fleszy jest osobą bardzo zaangażowaną społecznie. Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, wspiera słuszne inicjatywy. Uważa, że każdy, kto osiągnął w życiu sukces, powinien dzielić się nim z innymi, szczególnie z tymi, którzy potrzebują wsparcia. Marcelina Zawadzka pokazuje, że piękno, talent i sukces mogą iść w parze z dobrym sercem i chęcią pomagania innym.

Marcelina Zawadzka to osoba, której kariera jeszcze się nie skończyła. Mimo osiągnięcia bardzo dużo, wciąż ma wiele planów i marzeń. Jak sama mówi, ciągle jest w trakcie realizacji swoich celów. Na pewno możemy być pewni, że Marcelina Zawadzka jeszcze nas zaskoczy. A to, co już osiągnęła, jest najlepszym dowodem na to, że piękno i talent, połączone z determinacją i ciężką pracą, mogą przenosić góry.