Sandra Dorsz jest jedną z finalistek programu „Top Model”. Znalazła się w końcowym etapie tego programu razem ze Stanisławem Obalewiczem, Dawidem Woskanianem oraz Olgą Kleczkowską. Co wiemy o tej intrygującej postaci?

Najważniejsze informacje

Podczas programu Sandra Dorsz była tegoroczną maturzystką. Interesuje się od zawsze dziennikarstwem oraz aktorstwem. Dorsz jest także Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Decyzję o zgłoszeniu się do tego programu podjęła bardzo spontanicznie. Co do mody, to nie była pewna czy jest to coś dla niej. Na całe szczęście jej mama oraz siostra miały spory dar przekonywania. Największym marzeniem modowym tej początkującej modelki jest zrobienie pokazu dla Victoria’s Secret.

Sandra Dorsz pochodzi z małej miejscowości obok Piły – Wysoczki. Obecnie w dalszym ciągu tam mieszka, ale planuje przeprowadzić się do Warszawy.

Przywiązanie do rodziców

Ta młoda kobieta zdradzała wielokrotnie, że jest niesamowicie przywiązana do swoich rodziców. Przyznaje, że chciałaby być szczęśliwa oraz spełniona, jak i także, aby rodzice z niej byli dumni, ponieważ poświęcili jej całe swoje dotychczasowe życie. W specjalnej ankiecie, która jest przeprowadzana w programie zdradziła, że wzorem jeśli chodzi o postępowanie dla niej jest jej ojciec.

Bardzo podobnie jak wiele innych młodych oraz początkujących modele, także przepiękna Sandra Dorsz prowadzi na Instagramie swój profil. Na nim można zobaczyć między innymi z kulig programu „Top Model”, ale także prywatnego życia dziewczyny.