Adrian Łabanowski to piosenkarz reagge, szerzej znany też jako mąż piosenkarki i reżyserki Marii Sadowskiej. Muzyk choć jest nierozerwalnie związany z show biznesem poprzez żonę oraz swój zespół muzyczny to za wszelką cenę unika błysku fleszy. Pragnie by to jego sztuka przemawiała za niego. 

Obrazy

Muzyk jak przyznaje jest artystyczną duszą. Gdy nie mógł wyrażać siebie poprzez koncerty z powodu lockdawnów i koronawirusa, zaczął malować obrazy. Piosenkarz swoje działa maluje w charakterystyczny prosty ale bardzo erotyczny sposób. Artysta zaliczył już nawet niewielki wernisaż, który zorganizowała mu ukochana. 

No Logo zespół muzyczny 

Łabanowski jest wokalistą zespołu No Logo, który gra muzykę z gatunku reagge. Grupa powstała 15 lat temu w miejscowości Sejnach. Zespół wydał swój pierwszy album dwa lata temu o nazwie „Wilki kochają kwiaty”. Niedawno dali koncert w ramach WOŚP, który wsparli też ofiarując swoj plakat z podpisami na licytację dla fundacji. 

Maria Sadowska, dzieci

Adrian Łabanowski od wielu lat jest związany z piosenkarką i reżyserka Marią Sadowską. Poznali się wiele lat temu na koncercie, przez dekadę byli zaręczeni a pobrali się dopiero w 2017 roku i nie ukrywają, że głównym powodem były dzieci. Doczekali się wspólnie córki Lili i syna Iwo.