Adam Boguta jest znany jako BOGUTA O2. Jest to model, producent muzyczny oraz DJ. W wolnym czasie oczywiście nie odmówi dobrego rave’a ze znajomymi czy też gry w planszówki. Nocą chętnie śmiga na cruiserze, słucha muzyki w poszukiwani nowych inspiracji oraz brzmień.

Moda to tylko przygoda

Adam Boguta jasno i szczerze przyznaje, że pracę w modelingu traktuje niczym środek do celu oraz przygodę. Po prostu jeździ głównie po Azji i pracuje jako model. Wszystko po to, aby zarobić na swoje własne studio muzyczne. Przy okazji poznaje także masę bardzo ciekawych ludzi, z którymi może się swoją pasją.

Praca nad nową EP-ką

Adam Boguta obecnie pracuje nad nową EP-ką. Co więcej szykuje się do wyjazdu na Tajwan. Mało kto wie, ale jego przygoda z muzyką rozpoczęła się, gdy miał jedynie sześć lat. Wówczas od swojego ojca dostał pierwsze perkusyjne pałeczki. Chociaż grał wówczas jedynie na poduszkach z kanapy, to następnie rodzice się zdecydowanie na zapisanie chłopca do szkoły muzycznej, gdzie się zaczęła jego przygoda z dużym instrumentem jakim jest akordeon.

Chłopiec połknął przysłowiowego bakcyla. Po pewnym czasie zdawał sobie już sprawę, że nie skończy się na jednym instrumencie. Dlatego też później Adam postawił na ksylofon, fortepian, perkusję czy też wibrafon. Jest to przede wszystkim odskocznia od wszelakich problemów. Wiele osób się zastanawia, dlatego też praktycznie zawsze jest uśmiechnięty oraz ma dobry humor. Właśnie dzięki muzyce o wszystkim udaje mu się zapomnieć. Wiemy doskonale, że każdy miewa gorsze dni.