W małych mieszkaniach najczęściej montujemy meble pod zabudowę. Wykorzystujemy wolną przestrzeń nawet tą pod samym sufitem. W związku z tym, aby sięgnąć do najwyższych szafek musimy stanąć na krzesło.

Postaw na drabinkę

Zamiast na krzesło chwiejące się lepiej będzie wdrapać się na specjalny taboret ze schodkiem czy też na Ikea drabinka. Schodki, taborety oraz drabinki w Ikei zapewniają nam zdecydowanie znacznie większą stabilność. Pomogą nam sięgnąć nawet do samego szczytu kuchennych szafek. Jednak posłużyć także mogą jako miejsce dodatkowe do siedzenia, gdy tylko zechcemy sobie na chwilkę odpocząć oraz pozwolą także naszym małym asystentom w postaci dzieci wspiąć się do poziomu samego blatu oraz koniecznie wesprzeć osoby dorosłe w przygotowaniu pysznego obiadu. Jak widać na załączonym obrazku zastosowań jest naprawdę wiele. Mamy z czego wybierać. Zatem udajmy się do Ikei i zróbmy zakupy.

Na pewno znajdziemy to czego szukamy. Nie będziemy żałować zakupów, ponieważ wszystko jest genialne.Zobacz więcej na temat ikea drabinka na portalu dom-i-wnetrze.pl.