W poszukiwaniu możliwości szybkiego wywołania znajdujących się na smartfonie zdjęć, warto skorzystać z foto usług oferowanych przez drogerie Rossman. Już w ponad 1300 punktach na terenie całego kraju znajdują się specjalne „foto kioski”, które pozwolą wydrukować zdjęcia w trybie od instant do max 30 minut!

Rossmann zdjęcia – jak to działa?

Usługi fotograficzne Rossmana to świetny patent na szybkie wywołanie zdjęć i ograniczenie formalności, czasu i nerwów. Wystarczy podłączyć smartfon do tzw. CEWE fotokiosku, wybrać zdjęcia, kliknąć przycisk i zacząć drukowanie!

Rossmann zdjęcia to dwa sposoby zamawiania:

  1. Na miejscu, w drogerii
  2. Przez internet – w tym drugim przypadku logujemy się na stronie foto usług, przesyłamy zdjęcia na komputer, wybieramy format, jaki chcemy uzyskać i klikamy przycisk drukowania. Takie ekspresowe zamówienia można odebrać w drogerii, we wskazanym punkcie nawet po 30 minutach od zlecenia usługi.

Oczywiście ekspresowe drukowanie ma nieco wyższą cenę, ale jeśli nam się spieszy, to opcja jest idealna! Jeśli nie – możemy w ramach niższej opłaty poczekać od 4 do 8 dni roboczych i cieszyć się tej samej jakości zdjęciami, w lepszej cenie.

Atutem usługi jest też wiele form płatności, od karty bankowej, przelewu tradycyjnego czy szybkich płatności online i paypala.