Klaudia Szafrańska zasłynęła tym, że wystąpiła w teledysku rapera Quebonafide. Jej udział w teledysku odbił się sporym echem wśród fanów rapera. O jakiej piosence mowa? Chodzi o piosenkę „Candy”. Jak z pewnością zauważyliśmy Klaudia nie tylko w tym teledysku wystąpiła, ale także dograła własną zwrotkę.

Co wiemy o tej pięknej dziewczynie?

Klaudia Szafrańska pochodzi z Konina. Jest wokalistką duetu o nazwie Xxanaxx już od 20212 roku. Wiele osób oglądających talent show mogą ją kojarzyć z dokładnie drugiej edycji programu „X-Factor”, który transmitowany był na antenie TVN. Na castingu wręcz oczarowała jury.

A czy wiemy coś o jej życiu prywatnym? Co ciekawe pomimo swojego młodego wieku dosyć niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, uczuciowym czy też innych ciekawych sferach swojego życia. Wiemy jednak tyle, że spotyka się ze znanym aktorem Józefem Pawłowskim. Na pewno kojarzymy go z popularnego serialu z Maciejem Stuhrem „Belfer” czy też z filmu „Miasto 44”.

Czaruje głosem

Eksperci wypowiadają się, że Klaudia Szafrańska swoim głosem wręcz czaruje. Słucha jej się z ogromną przyjemnością. Co więcej jej głos jest na tyle uniwersalny, że prezentuje się świetnie w różnym repertuarze. Jej piosenki dają do myślenia i dobrze się ich słucha. Czy jako fani możemy jeszcze liczyć na jakiś duet z raperem Quebonafide czy też z innym znanym raperem? Na pewno dziewczyna tego nie wyklucza i przyznaje, że w tego rodzaju projektach czuje się niczym ryba w wodzie i miło wspomina tę współpracę oraz jej efekty końcowe.