Odwaga, charyzma i zawziętość to coś, co definitywnie określa tę aktorkę znaną na całym świecie. Wielka miłośniczka podróży, swojego wymarzonego psa, a także włoskiej kuchni rozpoczęła swoją karierę już w wielu 17 lat, pozując wówczas przed obiektywem aparatu. Jej naturalność, piękna uroda, wdzięk i empatia oczarowały niejedną osobę. Anna Lucińska świetnie odnajduję się zarówno na deskach teatru, jak i przed kamerą na wielkim ekranie. Od 2017 roku radośnie wita widzów telewizji w programie „Dzień dobry Polsko” zarażając optymizmem i przekazując ciepłą energię na cały dzień. 

Z ogromem pozytywnego nastawienia i pewnym, dziarskim krokiem pokonuje kolejne przeszkody i stawia czoła nowym wyzwaniom zawodowym. Ta niepozorna absolwentka najlepszych uczelni, takich jak Larry Moss Acting Studio czy Ivana Chubbuck Acting Studio w Hollywood zdaje się być na prawdziwym aktorskim szczycie. Znakomita, ciepła osoba, pozostawiająca po sobie same dobre wspomnienia jest idealna dla każdego producenta. Znana z takich produkcji jak „CSI- Kryminalne Zagadki Las Vegas” czy „America Got Talent” pokazuje, że dla niej jedynie niebo jest prawdziwym limitem (choć i to pewnie zdoła przeskoczyć). 

Anna Lucińska to niekwestionowany wzór dla każdej osoby, która rozpoczyna swoją wielką karierę aktorską. Będąca prawdziwym przykładem, godnym naśladowania, daje niesamowitą motywację do działania i sprawia, że kolejne szczeble kariery zdają się być na wyciągnięcie ręki. Nigdy nie traci nadziei, a jej zawziętość zdaje się być widoczna już w oczach aktorki.