Mężczyźni to płeć dużo bardziej praktyczna niż kobiety. Nie lubią marnować pieniędzy na fatałaszki tylko dlatego, że jakiś model nosił taką samą bluzkę czy używa takich a nie innych perfum. Lubią kierować się wygodą, ceną a często nawet czasem, który im zajmie by coś kupić. Jeśli podróż sprawi, że spóźnią się na rozgrywkę przez internet z kumplami albo wspólne oglądanie meczu (mimo że jutro będzie następny) to za nic nie wsiądą do samochodu.

Jakie włosy wybrać – długie czy krótkie?

Nie inaczej jest z wyglądem a konkretnie z fryzurami, które praktyczni mężczyźni lubią nosić a takimi z pewnością są krótkie fryzury męskie. W zimie dłuższe włosy potrafią być przydatne – chronią przed chłodem, nie trzeba biec do fryzjera gdy na zewnątrz sypie śnieg. Co innego na wiosnę gdy dni są coraz dłuższe i mamy ochotę spotkać się ze znajomymi już nie przez internet na discordzie ale na piwo w plenerze – czas zaoszczędzony przy krótszych włosach potrafi być bezcenny.

Najlepszy czas na miłość? Gdy cały świat się budzi do życia!

Wiosna i lato to też dobry czas na szukanie drugiej połówki jeśli jej jeszcze nie spotkaliśmy. Krótkie fryzury męskie imponują wielu kobietom, kojarzą się ze schludnością i zadbaniem. Innym paniom kojarzą się z wojskiem lub służbami policyjnymi czyli z bezpieczeństwem, odpowiedzialnością – jak mówi stare porzekadło za mundurem panny sznurem!